З двох прифронтових районів області правоохоронці евакуювали пʼятьох людей
Суспільство | 10:44, 3.10.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Вчора правоохоронці евакуювали з Пологівського та Василівського районів п’ятьох місцевих жителів.
Як повідомили в поліції, в більш безпечні місця вивезли двох жінок віком 44 та 55 років та трьох чоловіків 32, 61 та 73 років.
Поліція Запоріжжя закликає громадян виїжджати до більш безпечних місць.
Нагадаємо, вчора ворог атакував 17 населених пунктів області. Зранку військові РФ скинули фугасні бомби та атакували дронами Запорізький район.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.