Єдиний в Енергодарі інститут відзначає день народження

Общество | 12:15, 4.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Енергодарський інститут державного та муніципального управління ім. Р.Г.Хеноха «Класичного приватного університету» був заснований 6 січня 2005. Це ЕІДМУ «КПУ» — вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації. Ім’я Рема Хеноха присвоєно інституту у грудні 2008 року

Інститут надає освітні послуги пов’язані з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра, спеціаліста. Напрямки, за якими навчаються студенти, наступні: «програмна інженерія»,»економіка підприємства»,»менеджмент»,»правознавство»,»соціальна робота».

Зручність навчання в ЕІДМУ полягає в тому, щодля тих, хто проживає в Енергодарі і населених пунктах найближчого регіону, навчання в ЕІДМУ «КПУ» коштує вдвічі, а то і втричі менше, ніж в університетах найближчих обласних центрів (при однаковій вартості навчання).

До послуг студентів комфортабельний навчальний корпус; комп’ютерні кабінети, які обладнані сучасною обчислювальною технікою; бібліотека; читальний зал; безкоштовний доступ до Інтернету.

Зараз ЕІДМУ ініціює впровадження в місті бізнес-інкубатора, метою якого є допомога в реалізації бізнес-ідей підприємців-початківців.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: