Як працює платформа «Відкрите місто » в Енергодарі

Общество | 08:28, 6.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

З березня 2016 року на сайті Енергодарської міськради працює платформа «Відкрите місто». ЇЇ створено для того, щоб мешканці могли оперативно повідомляти про проблеми в ЖКГ, не виходячи з своїх осель.

Перші повідомлення, датовані квітнем, носили інформаційний характер і повідомляли про місцезнаходження об’єктів в Енергодарі. А от перше звернення надійшло від Тетяни Баляби в травні.

vm-3

Як бачимо далі, з платформи «Відкрите місто» повідомлення потрапило до всіх інстанцій. Потім велася переписка і надходили повідомлення про те, як же ж вони працюють над вирішенням проблеми.

vm

А трохи більше трьох тижнів тому пані Тетяну проінформували, що її проблема вирішена.

vm1

Серед останніх повідомлень про проблеми — скарга на погане освітлення пешехідних переходів, недолугий пандус біля під’їзду та покриття на дитячих спортмайданчиках. Що виконується по них? Почнемо з ліхтарів. Звертається Олеся Загорулько.

 

Дивимось коментарі, в яких відображено процес роботи над вирішенням питання.

11111

 

Чекаємо разом з пані Олесею. Тим часом інша скарга — на з’їзд, який тільки заважає.

vm-p-1

В останньому коментарі були вказані строки, коли комунальники виконають роботи — це кінець грудня. Але позначки про те, що проблему вирішено остаточно, поки нема.

2222

 

Здавалося б, працює все прекрасно, принаймні, не треба ходити по кабінетах з папірцями або спілкуватись з диспетчерами телефоном. Але ні. Коли надійшла заявка про заміну покриття на баскетбольних майданчиках за адресами Курчатова 2, Лісова 25, 27, Набережна 20, 22, 24, 26 програма «зависла»…

vm-pl

Пані Ользі відповіли (але оперативно відповіли!), що все ж  таки «бамажка» знадобиться. Інакше — ну ніяк. На жаль, наші комунальники не можуть самі подати таку заявку, навіть вже знаючи про проблему. Зате люб’язно повідомили години, коли можна звертатися у відділ КП ПКВ по роботі зі зверненням громадян. Графік прийому в межах міста ну дуже зручний, до речі. Хоча, можна і в промзону прогулятись. Як то кажуть, інтернет платформа — це добре, але папірець він і в Африці  — документ!

3333333

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: