Ворожа армія знову вдарила по Кушугуму: двоє людей поранені

Суспільство | 18:54, 17.12.2025
 Поделиться

Поделиться в

Ворожі військові вдруге за день атакували селище Кушугум. Якщо в першій половині дня ворог поцілив по селищу КАБом, то зараз — скерував на населений пункт дрон.

Про це в Телеграмі написав начальник Запорізької ОВА Іван Федоров. 

Він уточнив, що ворожий FPV-дрон вполював цивільне авто у селищі Кушугум. Поранень дістали двоє чоловіків — 55 та 43 років.

Їм надається медична допомога.

нагадаємо, вдень ворог влучив керованою авіабомбою по території школи. Поранення дістали жінка з дитиною, які саме йшли додому після навчання. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: