Ворогу вдалося просунутися біля Степногірська Запорізької області, – DeepState

Суспільство | 11:28, 24.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Загарбники змогли зайняти нові території у Донецькій і Запорізькій областях.

Сили оборони змогли відкинути противника в районі Кучерового Яру, водночас загарбники просунулися біля Гродівки і Володимирівки Донецької області, а також біля Степногірська Запорізької області. Про це повідомили в OSINT-проєкті DeepState 24 жовтня.

У Запорізькій області ворог зайняв території на південь від Степногірська. Під контроль загарбників перейшла ділянка вздовж автодороги М 18 (Харків — Сімферополь).

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області ворожі атаки спричинили чотири пожежі.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: