Ворог здійснив десять атак на Оріхівському і Гуляйпільському напрямках, — Генштаб

Суспільство | 10:39, 18.09.2024
 Поделиться

Поделиться в

Минулої доби російські загарбники активізувалися на двох напрямках у Запорізькій області. 

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає 061. 

17 вересня по всій лінії фронту відбулося 194 бойових зіткнення. Найактивніші бої тривали на Покровському і Курахівському напрямках. Ворог завдав ракетний удар (чотири ракети), 72 авіаудари (120 КАБ) та здійснив 4800 обстрілів. 

На Оріхівському напрямку сталося вісім бойових зіткнень. Ворог атакував в районах Малої Токмачки, Новоданилівки, Новоандріївки і Щербаків. 

На Гуляйпільському напрямку ворог здійснив два безуспішних наступи в районі міста Гуляйполе.

Раніше 061 повідомляв, що загарбники завдали масований авіаудар по Запорізькому району.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: