Ворог здійснив 16 атак у Запорізькій області, – Генштаб

Суспільство | 16:16, 20.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у Запорізькій області українські захисники відбивали атаки загарбників на Гуляйпільському і Оріхівському напрямках.

Сили оборони відбивали 15 штурмів в районах Нового Запоріжжя, Добропілля, Залізничного, Гуляйпільського, Оленокостянтинівки і Чарівного на Гуляйпільському напрямку. Чотири боєзіткнення тривають, повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 20 травня.

Ворог здійснив одну наступальну дію в районі Щербаків на Оріхівському напрямку.

Загальна обстановка

З початку доби по всій лінії фронту відбулося 38 бойових зіткнень. Найактивніше загарбники атакували на напрямках:

  • Гуляйпільський – 15 атак;
  • Покровський – 10 атак;
  • Костянтинівський – 5 атак.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькому районі поліцейські евакуювали пʼять людей.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: