Ворог атакував обʼєкт промислової інфраструктури

Суспільство | 10:15, 6.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Окупанти продовжують атакувати Запоріжжя. Є влучання по обʼєкту промислової інфраструктури.

Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Попередньо, троє постраждалих. Їм вже надають медичну допомогу.

Місто атакують дрони. Чути вибухи в роботу Сил оборони.

Раніше повідомлялося, що ворог влучив по автостоянці поблизу житлового будинку. Пʼятеро людей зазнали поранень. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: