Ворог атакував Нижню Хортицю: дві людини поранені

Суспільство | 17:32, 16.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Окупаційна армія ударила безпілотником по Нижній Хортиці. Про це повідомив начальник ОВА Іван Федоров.

Поранень дістали 36-річний та 45-річний чоловіки. Їм надана уся необхідна медична допомога.

Нагадаємо, з самого ранку росіяни атакували ударними дронами обласний центр. Поранень дістали двоє людей. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: