Ворог атакував Нижню Хортицю: дві людини поранені
Суспільство | 17:32, 16.05.2026
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Окупаційна армія ударила безпілотником по Нижній Хортиці. Про це повідомив начальник ОВА Іван Федоров.
Поранень дістали 36-річний та 45-річний чоловіки. Їм надана уся необхідна медична допомога.
Нагадаємо, з самого ранку росіяни атакували ударними дронами обласний центр. Поранень дістали двоє людей.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.