Ворог атакував Кушугум і Запоріжжя: зруйновано будинки, в громаді відсутнє світло

Суспільство | 07:17, 15.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Вночі ворог атакував і передмістя Запоріжжя та Кушугум. Попередньо, удари наносили з реактивної артилерії.

У Запоріжжі удар прийшовся по території садового товариства. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Частково зруйновано будинок на садибній ділянці. За попередніми даними, постраждалих немає.

Крім того, атакувала армія РФ  Кушугумську громаду. Ворог наніс по селищу щонайменше 4 удари. Внаслідок атаки в громаді відсутнє електропостачання. Сталася займання приватних будинків. На місцях працювали екстрені служби. 

Попередньо, без постраждалих.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: