Ворог атакував АЗС у Запорізькому районі

Суспільство | 07:04, 3.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

З самого ранку ворожа армія атакує Запорізький район. Є влучання по території автозаправної станції.

Про це повідомляє голова ОВА Іван Федоров.

Внаслідок влучання виникла пожежа. Попередньо, без постраждалих.

Нагадаємо, вчора ввечері fpv-дрон влучив у будівлю Космічної райдержадміністрації, впав та вибухнув. Вибуховою хвилею пошкоджено вікна у будівлі. Люди, які були поблизу, не постраждали. Після того, ще один дрон вдарив по автомобільній стоянці, загорілися два авто.  

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: