Ворог атакував АЗС у Космічному районі Запоріжжя

Суспільство | 19:54, 5.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Ворог атакував автозаправну станцію у Космічному районі Запоріжжя. Вибух пролунав близько 19:00.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Попередньо, травмовано дві людини. Одного пораненого госпіталізовано.

Нагадаємо, вчора ворожий fpv-дрон влучив в тролейбус, а пізніше «Шахед» атакував житловий квартал. Внаслідок удару по Шевченківському району пошкоджено будинки, одна людина загинула, ще 16 — поранені. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: