Вночі ворог двічі запускав ракети на Запоріжжя

Суспільство | 10:09, 14.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Вночі ворожа армія двічі запускала ракети по території міста Запоріжжя.

Про це в ефірі національного телемарафону сказав начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

“Вночі ворог двічі запускав ракети по території міста,, але дякуючи нашим ЗСУ, жодна з них не досягла своєї цілі”, — сказав він.

За його словами, оборонний фонд області збільшено до 3 млрд гривень і найближчим часом, ця цифра стане ще більшою, адже потреби військових зростають і інтенсивність бойових дій на запорізькому напрямку також.

Раніше повідомлялось, минулої доби ворог завдав 532 удари по території Запорізької області. Били окупанти по 14 населених пунктах. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: