Внаслідок авіаційного удару по Балабиному загинуло щонайменше двоє людей
Суспільство | 11:30, 7.06.2026
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Сьогодні, 7 червня, окупаційна армія скинула КАБи на селище Балабине.
Попередньо,загинули двоє людей.
Місцеві мешканці говорять про три потужні вибухи, які пролунали в центрі селища.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.