Виконком узгодив рішення про організацію харчування учнів молодших класів

Общество | 22:58, 9.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

9 січня в міськраді відбулося позачергове засідання виконкому, на якому розглядалося питання про організацію харчування у закладах освіти.

У зв’язку із затвердженням рішенням міської ради вартісних показників нормативів харчування на 2018 рік рішенням виконавчого комітету до переліку дітей, для яких організовується безкоштовне одноразове харчування, включено учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.
У 2018 році безкоштовне одноразове харчування (окрім заочних класів, ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9, ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ»  №6) отримуватимуть діти таких категорій: учні 1-11 класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; з малозабезпечених сімей; діти, батьки яких є інвалідами І та ІІ групи; діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти-інваліди; діти з сімей учасників АТО та загиблих військовослужбовців; діти з сімей військовослужбовців із військових частин Збройних Сил України та Національної гвардії України.

У дошкільних навчальних закладах міста, ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 та ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 буде організовано триразове (чотириразове) харчування дітей. Батьківська плата становитиме 50% від вартості харчування, інші кошти компенсуватимуться з міського бюджету. Від батьківської плати у розмірі 100% за харчування звільняються діти таких пільгових категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку; діти-інваліди; діти з малозабезпечених сімей; діти з родин вимушених переселенців; діти учасників АТО та загиблих учасників бойових дій. Від плати на 50% звільнено дітей з багатодітних сімей (3 і більше дитини).
Для дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням буде організовано дворазове харчування. Батьківська плата становитиме 60% від вартості харчування за один день.

Джерело: сайт Енергодарської міськради

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: