Відділення «Сбербанка» в Енергодарі «прикрасили» невідомі

ЧП | 12:16, 17.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

В мережі з`явилося відео, на якому вхід до фінустанови «Сбербанк» розмальовано чорною фарбою. Можна побачити написи з погрозами на адресу російського банку.

Подібні випадки не поодинокі по Україні, керівництво фінустанови звернулося до клієнтів на офіційному сайті: «Санкції затверджені до ПАТ «Сбербанк» стосуються заборони виведення капіталу на користь материнської структури, згідно із заявою НБУ, та не пов’язані з комерційною діяльністю банку, а диктуються іншими обставинами. Дані обмеження не вплинуть на законні інтереси клієнтів».

Також є звернення трудового колективу до Президента Порошенка: «Від імені понад двох тисяч українських громадян, які працюють в ПАТ «Сбербанк», закликаємо Вас як гаранта Конституції приділити увагу ситуації, що склалася навколо банку… Трудовий колектив ПАТ «Сбербанк» закликає Вас вжити термінових заходів для відновлення конституційних прав клієнтів і співробітників, повноцінної роботи одного з провідних комерційних банків України.»

Довідка: 13 березня 2017 року невідомими особами в кількості близько 100 осіб було заблоковано вхід до центрального офісу банку та понад чотириста співробітників в будівлі банку. 14 березня 2017 року невідомі особи продовжують блокувати будівлю банку та не допускають співробітників до робочих місць, клієнтів – до здійснення банківських операцій.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: