Вибухи в Мелітополі — результат війни між балицьким та роговим

Суспільство | 12:54, 26.10.2022
 Поделиться

Поделиться в

Вибух у центрі Мелітополя, який стався напередодні — результат війни двох кланів окупаційної влади. Гауйляйтери ділять сфери впливу. 
Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров. 
За його словами, в понеділок в центрі Мелітополя стався вибух біля будівлі, яка належить одному з гауляйтерів євгену балицькому. 
“Ця будівля була захоплена ще з 24 лютого, була захоплена саме підрозділами фсб для розміщення свого особового складу. Дійшло до того, що балицького та його родину на 2-3 третій день окупації перестали впускати в цю будівлю. Через кілька місяців окупації на базі цієї будівлі було розміщено одне з пропагандистських ЗМІ, яке ретранслювало на всю окуповану частину області свою пропаганду. Неподалік знаходиться телевежа, яка ретранслює всі росЗМІ”, — сказав Федоров. 
Він впевнений, вибух, який стався вчора — це “переділ впливу між двома групами”. З одного боку — генштаб міноборони рф, який представляє гауляйтер євген балицький, а з іншого — фсб, місцевим ставлеником яких є володимир рогов. 
“Це вже не перший приклад їхньої війни. Вони борються за сфери впливу, за грошові потоки”, — впевнений мер.
Нагадаємо, вчора було підірвано приміщення бізнес-центру фейкового губернатора є.балицького. Відомо, що це був один з центрів прийняття рішень окупаційної влади.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: