Вчительці з ЕЗОШ №4 потрібна допомога

ПОМОЩЬ | 08:26, 12.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Шановні добрі,чуйні люди !
Сьогодні моя сім’я у дуже скрутному стані. Справа в тому, що у моєї мами-Мендрик Людмили Михайлівні лікарі продігнозтували : Гостре розшарування аорти, типу В по Stanford. на тлі торакоабдомінальної аневризми аорти, з залученням обох клубових артерій. Тромбоз лівої внутрішньої яремної вени. Серцева недостатність, 1 стадія. Аномалія розвитку гілок дуги аорти.
Моя мама, Мендрик Людмила Михайлівна, вчитель початкових класів Енергодарської ЗОШ №4. Ось так коротко характеризує маму адміністрація школи: Працює в закладі 28 років, з яких 20 років — з дітьми з особливим освітніми потребами. Людмила Михайлівна досягла високого професіоналізму в роботі. Є одним з кращих спеціалістів нашого міста в роботі з дітьми з особливими потребами.
Мама уже більше місяця знаходиться на лікарняному. Спасибі колегам мами, профсоюзному комітету школи та батькам маминих учнів, які матеріально, як змогли підтримали нас у такий важкий час. Впродовж лікування, ми витратили все, що було, взяли кредит. За висновками лікарів мамі потрібно до березня зробити операцію, яку погодились провести спеціалісти Національного інституту серцева-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, під керівництвом зав. відділом патології аорти і аортального клапана Кравченко В.І. Щоб операція стала дійсністю нам треба кошти на імплант аорти — стентгафт (ендографт) , який коштує 9 000,00 у.е., попередня операція з пересадки судин аорти, та медикаментозне забезпечення операції та після операційного періоду, близько 40 000 грн.
Допоможіть мені врятувати мою маму, моїй доньці та сину, якого я ношу під серцем —  найкращу бабусю. Її чекають учні та їх батьки. Допоможіть врятувати людину, яка все життя працювала з дітьми, але не в змозі оплатити своє лікування.

Моя мама мріє повернутися на роботу.

Реквізити для переведення коштів :
ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 305299, ЄДРПОУ:14360570,
№ рахунку:: 5168 7427 0568 1306
Мендрик Людмила Михайлівна

Джерело: Медіа Центр Енергодар

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: