Вартість одного пробного тестування ЗНО становить 129 грн

Общество | 08:09, 7.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Реєстрація учасників ЗНО Запорізької області триватиме з 10 до 31 січня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Під час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися з процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть виконувати учасники ЗНО під час основної сесії тестування.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня. Тестування з інших предметів — біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов заплановано на 8 квітня.

Учасник пробного ЗНО матиме можливість скласти один або два пробних тести — українську мову й літературу та один предмет за вибором.

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час його проведення, учасники пробного ЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

У день проходження ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу, та запрошення для участі в пробному ЗНО.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Результати тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», який буде розміщено на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (з української мови і літератури – з 01.04.20107, з інших предметів – з 08.04.2017).

Вартість пробного тестування з одного предмета становить 129 грн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: