В жовтні з прифронтових територій Запорізької області евакуйовано 25 людей, — ОВА

Суспільство | 14:33, 1.11.2024
 Поделиться

Поделиться в

Попри велику кількість обстрілів та застосування з боку ворожих військ авіаційних бомб, сотень БПЛА, артилерії та РСЗВ, з прифронтових територій не поспішають виїжджати люди.

За словами очільника області, ситуація з евакуацією наразі стабільна. 

«Не збільшилась кількість людей, які б виїжджали, як з прифронтових населених пунктів, так і з Запорізької області в цілому», — сказав в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» начальник Запорізької ОВА Іван Федоров. 

Він навів статистику, згідно якої, у жовтні з прифронтових районів евакуйовано 25 осіб.

Крім того, щодня курсує евакуаційний потяг до Львова та Хмельницького. За жовтень ним скористалися 428 осіб, це приблизно 10-12 людей на добу.

Нагадаємо, два тижні тому влада та поліція закликали мешканців села Мала Токмачка виїхати в більше безпечні місця. На той момент там проживали 64 людини. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: