В Запорізькому центрі зайнятості розповіли, в яких сферах більше шансів знайти роботу для ВПО

Суспільство | 12:38, 14.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 березня 2023 року становила 465 одиниць. А на обліку перебувало 11,5 тисячі безробітних.  Спеціалісти розказали з якими складнощами стикаються внутрішні переселенці і в яких сферах більше шансів знайти роботу.
Про це повідомили у пресслужбі Запорізького обласного центру зайнятості, передає 061
Як зазначають фахівці,  під час пошуку роботи на новому місці внутрішньо переміщені особи зазнають суттєвих складностей: відсутність вакансій за спеціальністю та рівнем освіти; нестача практичних навичок пошуку роботи; наявні робочі місця пропонують низьку заробітну плату; проблеми з оформленням на роботу через брак документів; нерозірвані трудові відносини з попереднім роботодавцем.
«Фахівці служби зайнятості допомагають швидко вирішувати ці питання. А програми стимулювання працевлаштування ВПО залишаються одними з пріоритетних в 2023 році», – розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. — Протягом січня-лютого 2023 року до Запорізької обласної служби зайнятості звернулись 260 осіб, які мають довідку внутрішньо переміщеної особи. З початку року за допомогою служби зайнятості працевлаштовані 89 осіб, 5 осіб проходили профнавчання.
Попри всі негативні явища, працевлаштування переміщених громадян у більшості здійснювалось на підприємства переробної промисловості (29%). На другому місці за кількістю працевлаштованих — сфера оптової та роздрібної торгівлі; ремонт автотранспортних засобів – 27%. 12% шукачів роботи працевлаштовані у сфері державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування.  
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі відкрили провадження проти колаборанта, що зайняв посаду начальника центру зайнятості та підбирає кадри для окупантів.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: