В Запорізькій ОВА спростували інформацію окупантів про створення державного енергетичного підприємства

Суспільство | 19:10, 19.07.2022
 Поделиться

Поделиться в

На окупаційних Телеграм-каналах протягом останніх днів поширювалась інформація про створення Державного енергетичного підприємства "Таврія-Енерго". 18 липня було навіть створено окремий канал в Телеграм. В ОВА заявили, що інформація є маніпуляцією. 
Повідомляє 061. 
"Згідно з Указом Глави Військово-Громадянської адміністрації у Запорізькій області, створено Державне Унітарне Підприємство «Таврія-Енерго» (м. Мелітополь, вул. Чкалова, 33). Основна діяльність підприємства – експлуатація електричних мереж та енергопостачання споживачів Запорізької області. Наразі безперебійне постачання та передача електроенергії здійснюється на території підконтрольної ВДА у Запорізькій області", — йдеться у дописі за підписом ДУП "Таврія-Енерго". 
В Запорізькій ОВА зазначили, що окупаційна влада організувала чергову маніпуляцію та розпочала поширювати інформацію про створення на базі ПАТ «Запоріжжяобленерго» енергетичного псевдопідприємства «ГУП «ТАВРИЯЭНЕРГО».
"Нагадуємо, що національна енергосистема України від’єдналася від систем росії та білорусі 24 лютого, за декілька годин до початку війни, а з 16 березня 2022 року Україна успішно приєдналася до об’єднаної енергосистеми континентальної Європи ENTSO-E — на рік раніше запланованого", — йдеться в дописі ОВА. 
Надання послуг споживачам з розподілу та постачання електричної енергії здійснюється на підставі договорів, укладених згідно з чинним законодавством України. Інформаційні ресурси та програмне забезпечення з розрахунків за електричну енергію зі споживачами захищені та знаходяться на підконтрольній Україні території, а обслуговування споживачів здійснюється в режимі онлайн.   
"На території України правовідносини регулюються не колабораційними та окупантськими вигадками, а чинним законодавством України відповідно до якого єдиним постачальником електричної енергії для побутових споживачів на території Запорізької області є ТОВ «Запоріжжяелектропостачання», а підприємствами, що забезпечують розподіл електричної енергії та облік спожитої електричної енергії — ПАТ «Запоріжжяобленерго» та АТ«Укрзалізниця».   
"Вкотре акцентуємо увагу, що номери особових рахунків по оплаті за електричну енергію, реквізити для оплати в ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» та тарифи на електроенергію для побутових споживачів залишаються незмінними. Тому, ні в якому разі не слід сплачувати за електричну енергію до будь-яких організованих колаборантами та окупантами установ", — заявили в ОВА. 

Для довідки 
Дізнатись всю інформацію по особовому рахунку можливо за телефонами Кол-центру ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»:
(061) 228-2220 та Інформаційно-консультаційного центру — 0638400201, 0638400145, 0638399662. 
Сплатити рахунки за електричну енергію можна дистанційно через доступні онлайн сервіси:
EasyPay https://easypay.ua/ua
Приват24 https://next.privat24.ua/;
Ощадбанк 24/7 https://www.oschadbank.ua/ua/private/web_bank_ng ;
особистий кабінет споживача https://billing.zpep.com.ua/. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: