В Запорізькій ОВА говорять, що люди евакуюються з гарячих точок лише після загострення військової ситуації

Влада | 13:33, 15.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

Кожен керівник території має підготувати власний, відповідний реаліям варіант плану евакуації, який буде включати, зокрема, транспортну логістику. Але мешканці не завжди розуміють небезпеку, на яку наражаються, а активний виїзд починається лише після загострення військової ситуації. 
Про це говорили під час наради в ЗОВА. 
В обласній адміністрації запевняють, що абсолютно усі мешканці області мають можливість виїхати в інші регіони України з більш спокійними умовами. Наразі особливу увагу приділяють вивезенню вразливих верств населення та тих, хто потребує додаткової допомоги та підтримки (багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю, люди, які проживають у соціальних установах та громадяни, що потребують особливих умов перевезень). 
В ЗОВА говорять, що для вдосконалення процесу мають створюватись спеціальні групи, які допоможуть врегулювати переміщення людей. Повинна здійснюватися координація і з боку силових структур. 
“Що стосується евакуації людей на приватному транспорті, цей метод залишається ефективним, однак має свої ризики. Тому кожен варіант переміщення громадян в інші регіони має ретельно відпрацьовуватись”, — говорять представники обласної влади.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: