В Запорізькій області збільшено кошти на поліпшення житлових умов атовцям з інвалідністю

Регион | 22:06, 3.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

На сьогодні у Запорізькій області на отримання компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов чи придбання житла, у черзі на отримання компенсації перебуває 39 осіб. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

З початку року четверо  військослужбовців цієї категорії отримали грошову компенсацію на придбання житла у Пологівському районі та м. Запоріжжя. З обласного бюджету на це було спрямовано  близько 2,7 млн. грн.

На сьогодні в обласному бюджеті збільшено видатки на отримання компенсації військослужбовців. На виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів ІІІ групи  збільшено  суму  на 9 млн. грн.

Освоїти кошти планується у загальній черговості.

Питання забезпечення житлом військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають статус інваліда війни III групи, перебуває на контролі обласної державної адміністрації.

 

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: