В Запорізькій області немає потреби оголошувати обов’язкову евакуацію населення з підконтрольних територій, — ЗОВА

Суспільство | 11:33, 30.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

З огляду на оперативну ситуацію, в регіоні немає потреби оголошувати обов’язкову евакуацію цивільного населення з підконтрольних територій Запорізької області. Але евакуація людей триває, для цього із Запоріжжя продовжують курсувати евакуаційні поїзди.
Про це повідомили в ЗОВА під час наради щодо роботи збірного евакуаційного пункту в обласному центрі.
Із Запоріжжя бажаючі можуть евакуюватись у більш безпечні регіони України або за кордон евакуаційними потягами. Протягом березня здійснено 26 евакуаційних рейсів, якими скористалися 2618 осіб. Загалом з початку повномасштабного вторгнення потягами евакуйовано 159 тис осіб.
Раніше в Мінреінтергації повідомляли, що для безкоштовної евакуації потягом та отримання фінансової допомоги від держави (2 тис. гривень на кожного дорослого і 3 тис. гривень на дитину чи людину з особливими потребами), потрібно попередньо зареєструватися в органах місцевого самоврядування. При реєстрації на евакуацію потягом слід обов’язково повідомляти, до якої станції ви прямуєте.
В березні із Запоріжжя курсував евакуаційний потяг № 119/120 Запоріжжя — Кривий Ріг — Львів. Відправлення зі станції Запоріжжя о 09:45, у Дніпро прибуває о 12:07, у Кривий Ріг – о 15:29, до кінцевої станції Львів – об 11:44.
Як раніше писав 061, у Запоріжжі через суд прокуратура вимагає КП привести у належний стан протирадіаційні укриття.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: