В Запорізькій області через бойові дії без світла залишаються більше 25 тисяч абонентів, без газу — понад 65 тисяч

Суспільство | 12:34, 18.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Станом на 18 квітня в Запорізькій області через пошкодження ЛЕП, опор та обладнання без електропостачання залишились 25 681 абонент у 75 населених пунктах, без газу — 65 352 абоненти у 79 населених пунктах.
Про це повідомляють у ЗОВА,  передає 061.
Через активній бойові дії додались пошкодження в Оріхівських електромережах, що призвело до вимкнення електропостачання ще в більше тисячі домівках. Сьогодні вночі через бойові дії без світла залишились 2 730 абонентів у м. Пологи та 4 населених пунктах Пологівського району. Відновлювальні роботи заплановані на сьогодні.
17 квітня вдалось поновити електропостачання до 200 домівок в Василівському районі. Відновити електропостачання Оріхівських, Гуляйпільських та Василівських електромереж неможливо через окупацію російськими військами або активні бойові дії.
Без газу в Запорізькій області знаходяться 65 352 абоненти у 79 населених пунктах. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.
17 квітня відновлено пошкоджені внаслідок обстрілу розподільні газопроводи низького тиску у Оріхові та Гуляйполі. Також відновлено газопостачання 26 абонентів у Пологах. Але через повторне пошкодження внаслідок обстрілу розподільного газопроводу та ГРП у с. Мала Токмачка Пологівського району без газопостачання залишилися 243 споживача. Відновити газопостачання зможуть одразу після отримання доступу для проведення ремонту.
Водопостачання станом на 18 квітня відсутнє У Гуляйполі та прилеглих селах Пологівського району, Степногірську та прилеглих селах Василівскького району, частина м.Пологи.
Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.
В Запорізькій області повністю зруйновано або частково пошкоджено 466 домоволодінь.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: