В Запорізькій області бракує коштів на мінімалку

Политика | 11:07, 23.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

 

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII, яким обласному бюджету збільшено у порівнянні з проектом державного бюджету освітню субвенцію на 140,9 тис. грн. та додаткову дотацію на здійснення переданих із державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я  в сумі 313,1 тис. грн., внесено відповідні зміни до проекту обласного бюджету.

Законом України «Про внесення змін до діючих законодавчих актів України» від 06.12.2016 № 1774- VIII також внесено зміни до Закону України «Про оплату праці» в частині обчислення заробітної плати працівників для забезпечення її мінімального розміру — 3200 грн.

А саме, при встановленні мінімального розміру заробітної плати не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових та ювілейних дат.

Для забезпечення виплати працівникам бюджетної сфери, які утримуються з обласного бюджету, у 2017 році мінімального розміру заробітної плати, з дотриманням внесених змін до Закону України «Про оплату праці», необхідно додатково виділити 63,6 млн. грн.

У зв’язку з цим обласною державною адміністрацією внесено таку пропозицію до обласної ради, яка має бути розглянута разом з проектом обласного бюджету на  сесії, яка запланована на  26.01.2017 року.

Джерело: Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: