В Запорізькій області борються з нелегальними перевізниками

Регион | 21:08, 22.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

За ініціативи облдержадміністрації та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про впорядкування пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Запорізькій області», протягом тижня, з 15 по 19 січня, мобільною робочою групою з питань боротьби з нелегальними перевезеннями автотранспортом у складі представників Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, Національної поліції України, Управління патрульної поліції було проведено у м. Запоріжжя та м. Василівка моніторинг стану дотримання законодавства при обслуговуванні приміських та міжміських автобусних маршрутів.

За результатами перевірки працівниками Управління захисту економіки Національної поліції України було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення на водія автобусу ТОВ «Запорожбастранс», який здійснював перевезення пасажирів по маршруту Запоріжжя – Енергодар без дозвільних документів. Фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області було складено акти на перевізників за порушення вимог транспортного законодавства, зокрема Закону України «Про автомобільний транспорт».

Крім того, фахівцями Управління патрульної поліції у м. Запоріжжя було здійснено огляд автобусів, які працюють на  приміських маршрутах, на відповідність технічного стану транспортних засобів. За результатами перевірки  представниками  поліції були виявлені  порушення, про що складено відповідні адміністративні матеріали.

Заходи щодо впорядкування пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Запорізькій області тривають.

 

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: