В Запоріжжі запрацювала єдина в місті інклюзивна бібілотека, — ФОТО

Культура | 09:20, 2.09.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Вознесенівському районі Запоріжжя після реконструкції відкрили бібліотеку, яка відповідає вимогам архітектурної безбар’єрності і доступності. 
Про це повідомили у міській раді, передає 061.
На реконструкцію бібліотеки з міського бюджету виділили 2,3 мільйона гривень. В закладі оновили інтер’єр, фасад та прилеглу територію з урахуванням потреб людей з інвалідністю.
— Облаштовано пандус, вбиральню, проходи для зручності пересування читачів на візках, тактильні смужки та позначення шрифтом Брайля для людей зі слабким зором. На вході розташовано мнемосхему – тактильний план приміщення бібліотеки, налаштовано систему для автоматичного відкриття дверей за допомогою сенсору, встановлено кнопку виклику персоналу, — розповіли у департаменті культури та туризму Запорізької міської ради.
Бібліотечний фонд, який складає 9 тисяч книжок, поповнили 46 книг зі шрифтом Брайля та 67 книг великим шрифтом для людей зі слабким зором.
В приміщенні бібліотеки є «бібліосхованки», зона для малюків – ігро-room з ляльковим театром, зона коворкінгу. Читачі можуть скористатись сервісом Е-книга, доставкою книг на замовлення, мережею інтернет. Усі послуги в бібліотеці безкоштовні. 
Зараз у бібліотеці зараєстровано 1,5 тисячі читачів. Бібліотека розташована за адресою: вул. Незалежної України, 68а.
Як раніше писав 061, в Запоріжжі для евакуйованих педагогів відкрили освітні хаби.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: