В Запоріжжі врятували кота, який кілька днів просидів на дереві
Поделиться в
Копировать ссылку
2 червня співробітники ДСНС врятували кота, який декілька днів просидів на дереві на висоті близько 12 метрів.
Про це повідомили в облуправлінні ДСНС.
За допомогою до рятувальників звернулась власниця кота на прізвисько Тішка. Співробітники ДСНС по драбині дістались до кота, спустили його з дерева і передали жінці. Тварина не постраждала. До рятування кота Тішки було залучено 5 рятувальників та 1 одиниця техніки ДСНС.
Як раніше писав 061, в Запоріжжі внаслідок ДТП перевернувся автомобіль.

Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.