В Запоріжжі правоохоронці викрили майнера криптовалюти

Кримінал | 19:07, 16.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

В Дніпровському районі Запоріжжя правоохоронці викрили 62-річного чоловіка, який окрім майнінгової ферми, вирощував коноплю. Фігуранту загрожує до 7 років позбавлення волі. 
Про це повідомили в прес-службі облуправління поліції, передає 061.
15 червня в рамках кримінального провадження по ч.2 ст.310 "Посів та вирощування конопель" ККУ правоохоронці за ухвалою суду провели обшук в приватному будинку 62-річного жителя Дніпровського району міста. Окрім десятка кущів марихуани, у фігуранта виявили відеокарти з материнськими платами для майнингу криптовалюти, пістолет та набої до мисливської зброї. Все майно вилучили та направили на експертизу. Вартість вилученого обладнання майнингової ферми становить близько 450 тисяч гривень. 

Окрім вже відкритого кримінального провадження за посів та вирощування конопель, в поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) та за ст. 188-1 (викрадення води, електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання) Кримінального кодексу України.
Як раніше писав 061, російські окупанти обстріляли будівлю школи-інтернату на Запоріжжі.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: