В Запоріжжі пам’ятники захищають мішками з піском, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Суспільство | 16:35, 22.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

В Запоріжжі кілька днів триває процес захисту пам’ятників від можливих пошкоджень у разі бойових дій. Мішками з піском вже вкрили пам’ятники видатним спортсменам Леоніду Жаботинському та Якову Пункіну, продовжується робота над захистом постамента комозитору Михайлу Глінці.
Про це повідомляє 061.
Ініціатива захисту пам’ятників належить директору крафтових музеїв в Запоріжжі Михайлу Мордовському та його колезі Денису Васильєву. 
— В Запоріжжі не так багато пам’ятників, і в умовах війни ці малі архітектурні форми дуже незахищені. Для того, щоб зберегти те, що ми маємо, з’явилась така ідея в нас з Денисом Васильєвим — вкрити пам’ятники для того, щоб у випадку осколків, вони не пошкодились, — каже Мордовський.  
На його думку, пам’ятник Глінці один з найяскравіших в Запоріжжі.
— Над пам’ятником працював Адольф Страхов в середині 20 століття. Сам пам’ятник відлили тоді ще в Ленінграді, а потім привезено до Запоріжжя. Це один з найяскравіших та, скажімо так, культурно цінних пам’ятників нашого міста, — додав Мордовський.

Денис Васильєв зазначив, що кошти на роботу по захисту пам’ятників надіслали запоріжці, які з початком війни виїхали за кордон. 
— Допомагали на паливо, купити мішки — це все гроші мої власні і моїх друзів, які допомагають нам з-за кордону — мешканці Запоріжжя, які зараз мешкають в інших країнах і звідти намагаються допомогти. 
На заклик музейників відгукнулись керівники федерацій з різних видів спорту — саме спортсмени вантажили мішки з піском. Робота по захисту пам’ятників в Запоріжжі продовжиться. 
Як раніше писав 061, активістка Тетяна Кумок, розповіла, що з нею відбувалося після викрадення.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: