В Запоріжжі невідомі зірвали квіти з клумби на Майдані Героїв
Суспільство | 17:10, 7.04.2024
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Невідомі зірвали та поламали нарциси, які розквітли на Майдані Героїв в центрі Запоріжжя.
Про це повідомили в КРБП «Зеленбуд».
— Дуже боляче, що такі випадки частішають. Хочеться, щоб містяни цінували працю людей, які створюють красу і турбуються про добробут міста щодня в цей тяжкий час, — зазначили комунальники.
Як раніше писав 061, в центрі Запоріжжя люди влаштовують фотосесії біля квітучих магнолій.




Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.