В Запоріжжі невідомі зірвали квіти з клумби на Майдані Героїв

Суспільство | 17:10, 7.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

Невідомі зірвали та поламали нарциси, які розквітли на Майдані Героїв в центрі Запоріжжя.

Про це повідомили в КРБП «Зеленбуд».

— Дуже боляче, що такі випадки частішають. Хочеться, щоб містяни цінували працю людей, які створюють красу і турбуються про добробут міста щодня в цей тяжкий час, — зазначили комунальники.

Як раніше писав 061, в центрі Запоріжжя люди влаштовують фотосесії біля квітучих магнолій.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: