В Запоріжжі набрала голоси петиція про звільнення директорки департаменту культури і туризму

Суспільство | 17:10, 22.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

За кілька діб петиція про недовіру та звільнення директорки департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерини Сімонової набрала необхідну кількість голосів – 750.
Про це повідомляє 061.
Петицію про недовіру чиновниці зареєстрував 19 травня військовослужбовець ЗСУ Іван Мінченко.
— Вважаємо, що дана посадова особа місцевого самоврядування своїми висловами фактично дискредитує принципи демократії, верховенства права та нівелює думку громади, коли вказує що громада не має право давати рекомендації, їй як публічній особі, яка виконує службові повноваження на користь цієї громади, — пише автор петиції.
Тепер петицію мають розглянути депутати міської ради на сесії. 

Івана Мінченка та ще сотні запоріжців, які підписали петицію, обурили коментарі Катерини Сімонової після обговорення містянами у соцмережах появу стріт-арту з «бойовими котиками» на фасадах пам’яток архітектури. Директорка департаменту культури і туризму в сторіз заявила, що висловлювати свою думку можуть лише ті, хто має відповідний досвід чи освіту.
— Мені здається, що єдине що може тобі дозволити доказувати в чому ти розбираєшся найбільше це твої проекти або фахова освіта. І мені здається якщо ти щось робив крутезне в тій чи іншій галузі, або в тебе освіта фахова в тій чи іншій галузі то ти маєш право якісь давати рекомендації, — сказала Сімонова.
Реакцію жителів міста, які висловили в соцмережах невдоволення щодо появи стріт-арту, директорка департаменту культури назвала "бреднями Фейсбуку".
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: