В Запоріжжі міські пляжі досі офіційно зачинені

Суспільство | 16:42, 13.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

В Запоріжжі досі діє рішення регіональної та місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №6 від 4 квітня, за яким відвідування прибрежних зон водоймищ, зон відпочинку та парків, розташованих в межах природно-заповідних зон і лісових масивів заборонено.
Про це повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв, передає 061. 
Рішення комісії ТЕБ та НС вступило в дію 7 квітня, воно й досі є актуальним і буде виконуватися до окремого розпорядження. Офіційно під забороною залишається і відвідування міських пляжів — Центрального, Правобережного та зони відпочинку в Заводському районі на вул. Лейтенанта Шмідта. Рішення про вікриття пляжів прийматиметься регіональною та місцевою комісією ТЕБ та НС. 
— На даний момент можу лише зазначити, що відповідні служби отримали завдання до 1 липня провести на міських пляжах підготовчі роботи та утримувати у подальшому ці пляжі у належному санітарно-технічному стані. Таке саме завдання поставлене і перед власниками профілакторіїв, санаторіїв та інших установ, за якими закріплені території водойм або місця масового відпочинку громадян, — повідомив Куртєв.
Зазначимо, що комунальники розвісили на Центральному пляжі Запоріжжя інформаційні повідомлення, в яких жителям міста нагадують про заборону відвідування прибрежних зон.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: