В Запоріжжі люди скаржились на сморід одного з підприємств – його перевірила Держекоінспекція

Влада | 12:05, 15.09.2022
 Поделиться

Поделиться в

Державна екологічна інспекція здійснила позапланову первірку одно з підприємств, що знаходиться в Заводському районі Запоріжжя. Місцеві жителі скаржились на це підприємство через сморід.
Про це повідомив нардеп Сергій Штепа в соцмережі.
Протягом літа до Штепи звертались люди зі скаргами на сморід, схожий на горілу проводку, джерелом якого було одне з підприємств в Заводському районі. Через розу вітрів неприємний запах відчували також жителі Шевченківського, Олександрівського і Вознесенівського районів. Нардеп ці звернення адресував до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і до Державної екологічної інспекції з проханням провести позапланову первірку підприємства.
Врешті-решт інспектори перевірили підприємство, залишилось дочекатись офіційних висновків. Але деяких результатів вже вдалось досягти.
— На території цього підприємства дійсно були знайдені залишки кабелів та очевидні сліди їх спалювання. Зрозуміло, що тепер ніхто нічого не палить. І, я думаю, вже ніколи не будуть, бо знають, що їх контролюють. Отже, ми припинили забруднення атмосферного повітря цим підприємством! Якщо запах горілої проводки з’явиться знову, то вже не звідси. Крім того, мною було скеровано звернення до прокуратури, наразі відкрита кримінальна справа, — заявив Штепа.

Також представники Держекоінспекції повідомили, що під час війни деякі ділки спалюють дроти кустарним способом, переважно у гаражних кооперативах. Таким чином вони отримують кольоровий метал. Тому сморід, схожий на горілку проводку, може з’явитись знову. Вихід з цієї ситуації, за словами Сергія Штепи — позапланові перевірки всіх підприємств-забруднювачів без попередження та в незручний для них час.
Як раніше писав 061, міська влада звернулась до прокуратури через скарги про забрудення повітря заводом напівпровідників, абразивним комбінатом, ТОВ «Прайм-Біо». Також комісія мерії виявила незаконну котельню на пр.Маяковського, 11. Про нелегальні котельні міська влада просить сповіщати поштою на адресу виконкому проспект Соборний, 206, або на електронну скриньку для звернень громадян [email protected]
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: