В Україну екстрадували мешканку Запоріжжя, яка продала 12-річного сина

Кримінал | 15:36, 9.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

Обвинувачувана у торгівлі людьми переховувалась від правосуддя в одній з країн Європи. 

Про це повідомляє обласна Нацполіція, передає 061. 

5 квітня поліцейські здійснили екстрадицію жінки, яка обвинувачується в продажі сина. У 2020 році 53-річна мешканка Запоріжжя продала 12-річного сина за 600 гривень незнайомцю. Підозрювану затримала поліція. У квітні 2021 року фігурантці провадження висунули обвинувачення за ч.3 ст.149 (торгівля людьми) ККУ, щоб уникнути відповідальності жінка втекла за кордон і з 2022 року перебувала у міжнародному розшуку. 

Зловмисницю затримали в одній з країн Європи і передали українським правоохоронним органам. 

Раніше 061 повідомляв, що СБУ оголосила підозру “керівниці виборчкому” на ТОТ Запорізької області.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: