В Україні створили портал для збору фактів порушення прав людини під час нападу рф

Суспільство | 13:59, 10.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Україна створила веб-платформу для ефективного збору і обробки інформації про порушення прав людини російською федерацією. Зібрані факти будуть використані як докази для захисту та представництва України в Європейському суді з прав людини та Міжнародному суді ООН.
Про це повідомляють на сайті Кабміну, передає 061
На міжурядовій платформі https://humanrights.gov.ua/ представники правозахисних організацій, експерти у сфері прав людини, представники наукової спільноти та всі, хто володіють інформацією про факти порушень прав людини або ж став жертвою чи свідком таких подій зможуть подати відповідну інформацію за чіткою формою.
Для того, щоб зафіксувати порушення прав людини або скоєний злочин необхідно заповнити форму, описати факт порушення прав людини загарбником, долучити наявні докази: фото, відео, документи, інформацію про свідків, жертв події.
«Ця ініціатива зараз є особливо важливою! Нам вдалось скоординувати зусилля Офісу Президента, профільних міністерств, залучитися підтримкою партнерів і в короткі терміни створити міжурядову платформу, яка дозволить зібрати докази про порушення прав людини в Україні. Отримана інформація дасть можливість притягувати до відповідальності російську федерацію та відстоювати інтереси України на міжнародних судових майданчиках!», — прокоментувала заступниця керівника Офісу Президента Юлія Соколовська.
Вся інформація та свідки, які її нададуть, перебуватимуть під надійним захистом. Надана інформація буде опрацьована кваліфікованою командою юристів та підготовлена для захисту інтересів України! Доказова база буде використана лише в судових справах України проти російської федерації із дотриманням міжнародних стандартів правосуддя.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що СБУ збирає факти про воєнні злочини РФ для Гааги: куди відправляти інформацію.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: