В Оріхові через ворожі атаки ще одна жінка отримала поранення

Суспільство | 07:18, 18.05.2025
 Поделиться

Поделиться в

Окупанти атакували прифронтовий Оріхів дронами. Як раніше писав 061, вчора вдень в місті було поранено двох жінок. Пізніше стало відомо, що кількість постраждалих зросла до трьох.

За даними ОВА, допомога медиків знадобилась також 25-річній жінці.

Наразі усі троє знаходяться в лікарні. Медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості. 



Нагадаємо, спочатку було відомо, що поранення отримали жінки 52 та 72 років. У них контузії та вибухово-осколкові пораненнями.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: