В Оріхівській громаді через окупацію на сільськогосподарському підприємстві назріває екологічна катастрофа

Суспільство | 21:32, 23.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

В Оріхівській громаді війська рф тимчасово окупували три села: Копані, Мирне та Нестерянку. В цих населених пунтках спостерігається гуманітарна катастрофа, оскільки окупанти не дозволяють доставити ліки, продукти та інші засоби першої необхідності. 
Про це повідомляє ЗОВА, передає 061.
За словами заступниці міського голови Світлани Мандрич, в окупованих селах Оріхівської громади відсутнє світло, вода, пошкоджені газові лінії, не вистачає продуктів харчування та ліків. Все це доставити туди зараз неможливо. 
А на сільськогоподарському підприємстві в с.Мирне назріває екокатарстрофа через відстуніть електропостачання. 
— Магазини розграблені. На сьогоднішній день у сільгоспвиробників вивозиться техніка окупантами. Це вже є достовірна інформація. Розгромлені фермерські господарства. У нас на одній з територій є таке підприємство ТАТІС, де знаходились пташники та коровники, на сьогодні там назріває екокатастрофа тому що відсутнє світло, — каже Мандрич. 
ТОВ ТАТІС займалось розведенням свійських птахів.
За словами заступниці мера Оріхова, представники громади готові виїхати на тимчасово окуповані території для надання необхідної допомоги за першої ж можливості.  
Окупанти вигнали людей з укриттів та зайняли ці приміщення, залишивши місцевих жителів під обстрілами. В Нестерянці загарбники розбомбили три 5-поверхових будинки. 
На решті територій громади електропостачання відсутнє лише в одному з сіл, всі інші жителі — зі світлом, водою, газом. Але магазини та аптеки в Оріхівській громаді не працюють, тому разом з обласною та районною військовими адміністраціями організовано доставку гуманітарної допомоги місцевим жителям. 
— Міська рада працює цілодобово з перших днів війни. Міський голова, заступники — всі на робочому місці. Організована у нас рота охорони, самооборона і ми співпрацюємо на території, — зазначила Світлана Мандрич. 
Як раніше писав 061, в Пологах в аптеках закінчились ліки, медики просять мешканців зробити ревізії домашніх аптечок.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: