В окупованих містах Запорізької області розповсюджують листівки з закликом бойкотувати “вибори”, — ЦНС

Суспільство | 15:52, 6.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

Підпілля поширює листівки з закликами ігнорувати “вибори”, які імітують російські загарбники на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. 
Про це повідомляє 061 з посиланням на Центр національного спротиву. 
У Токмаку партизани попередили місцевих мешканців про можливі провокації з боку загарбників 8-10 вересня, які мають мобілізувати людей до участі у “виборах”. Листівки з закликами до бойкоту з’явилися також у Мелітополі і Бердянську. 
“Всі листівки були поширені в центрі міст на місцях з великим трафіком людей”, — зауважили у ЦНС. 

Раніше 061 повідомляв, що Оріхову присвоєно почесну відзнаку “Місто-герой України”.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: