В обороні Києва – один зі старійшин української науки

Суспільство | 19:11, 29.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

 Українські науковці вражають не лише своїми розробками та винаходами, а й патріотизмом та любов’ю до України. З початку повномасштабної війни чимало з них взяли до рук зброю або в інший спосіб підтримали сили українського спротиву.

За повідомленням прес-служби НАН України, працівник одного з наукових інститутів Національної академії наук України – доктор наук, професор, видатний вчений, людина, яка на своєму професійному шляху зробила неоціненний внесок у розвиток світової геології, – бере активну участь у відбитті збройної агресії рф у лавах територіальної оборони міста Києва.
Попри доволі поважний вік (понад 70 років), професор на рівні з військовослужбовцями Збройних Сил України, Національної гвардії України та іншими українськими правоохоронними органами гідно відстоює та захищає територіальну цілісність України, подаючи приклад молодшим поколінням українських чоловіків.
З міркувань безпеки ми не розкриваємо імені нашого колеги, але безмежно вдячні йому за мужність і відданість Україні та її народові. Слава українським героям!
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: