Чи потрібні Енергодару молитовні сніданки?

Общество | 18:42, 11.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

В Запорізькій облдержадміністрації відбувся молитовний сніданок. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

В облдержадміністрації відбулися біблійні читання у рамках Національних молитовних сніданків. У заході взяли участь єпископ Запорізький і Мелітопольський Української православної церкви Київського патріархату владика Фотій, представники церкви «Сіон» та інших релігійних конфесій. Долучилася до читання заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Сніданок розпочався з молитви, після якої учасники читали Біблію, а пастори ділилися Словом Божим, роздумами та коментарями.

Учасники заходу домовилися проводити такі молитовні сніданки щомісяця.

Керівники церков взяли на себе завдання підтримувати обласну владу у молитвах та наголосили на важливості  починати з молитви та читання Слова Божого кожен день.

Національні молитовні сніданки — традиція багатьох демократичних країн світу.

Вже більше 60 років вони проводяться в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що цей захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу.

Нагадаємо, в конференц-залі виконкому Енергодара також з обох боків висять ікони. Можливо, у нас теж колись почнуть практикувати такі сніданки.

А що думають енергодарці з цього приводу?
А що думають енергодарці з цього приводу?
а) вважаю, що ніякі молитовні сніданки нас не врятують
б) вважаю, що краще проводити сеанси екзорцизму
в)треба молитися перед кожною сесією
г)ок, давайте сніданки

 

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: