В мерії знайшли підприємство, яке забруднює повітря у Запоріжжі

Екологія | 18:34, 14.09.2022
 Поделиться

Поделиться в

Мешканці Запоріжжя скаржилися на те, що одне з підприємств Шевченківського району забруднює повітря. Люди відчувають сильний сморід. Міська влада відрапортувала, що знайшла забруднювача та передала матеріали до прокуратури. 
Як повідомив в Телеграмі в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв, надійшла інформація про ТОВ «ПРАЙМ-БІО», яке знаходиться на вул. Базова, 10. Це підприємство займається виготовленням альтернативного палива з лігніну. 
"Раніше, згідно розробленого алгоритму, екологи та юристи міськради вже здійснювали виїзд на місце для перевірки. На момент відвідування обладнання підприємства не працювало, тому ми й далі продовжили стежити за його діяльністю. Нещодавно адміністрація Шевченківського району отримала інформацію про те, що обладнання підприємства знову працює та забруднює атмосферу", — написав він.
За його словами, під час повторної перевірки на прилеглій території спостерігалось інтенсивне задимлення бурого кольору.
В результаті, були складені акти про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 241 Кримінального Кодексу України.
На основі цих актів сьогодні було подано заяву до Запорізької обласної прокуратури.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: