В мерії запевняють, що запоріжці не платитимуть за холодні батареї

Суспільство | 23:16, 7.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

Станом на вечір 7 листопада у Запоріжжі до централізованого опалення вже підключено низку будинків, які ще вранці були без тепла.
Роботи з підключення  ще продовжуються.
Про це в Телеграмі повідомляє в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.
В мерії додали,  що люди не платитимуть за холодні бактерії.
"Якщо при цьому ви хвилюєтеся, що будете змушені платити за опалення, починаючи з офіційної дати старту опалювального сезону, то це не так. Всі платитимуть лише за реально надане їм тепло", — написав він. 
В міській раді нагадали, що мешканці будинків, обладнаних загальнобудинковими лічильниками тепла (а таких у місті 99%), у будь-якому випадку платитимуть по їхнім показникам. Скільки тепла на будинок надійшло, стільки прилад обліку і зафіксує.
"У випадку відсутності лічильника, плата за опалення нараховуватиметься лише з дня фактичного надходження тепла до будинку. Про цю дату концерн «МТМ» буде сповіщений вашою керуючою компанією", — пояснив Куртєв.
Якщо ж тепло є у будинку, але відсутнє в окремих квартирах або кімнатах, то мешканцям буде здійснено перерахунок коштів.
Для цього потрібно надати заявку про відсутність тепла до контакт-центру «15-80». Ця інформація буде передана керуючим компаніям, які зобов’язані усунути проблему та здійснити перерахунок за фактично неотримане вами тепло.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: