В Мелітополі знайшли повішеним одного з керівників загарбницької поліції

Суспільство | 15:04, 26.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

В тимчасово окупованому Мелітополі, попередньо, скоїв самогубство один з керівників "поліції" загарбників.
Про це в своєму Телеграмі написав міський голова Мелітополя Іван Федоров.
За його словами, окупаційного "силовика" знайшли повішеним.
Крім того, в Лугівці, Пологівського району знайдені застреленими двоє росвійськових.
Також є інформація про те, що "фсб" влаштовує обшуки в будинках, де жили росвійськові.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: