В МАГАТЕ заявили, що вони стурбовані ситуацією на ЗАЕС і не полишають ідею приїхати туди з візитом

Суспільство | 17:13, 25.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

МАГАТЕ все більше занепокоєне умовами створеними для працівників Запорізької атомної станції.
Про це йдеться в заяві генерального директора організації Рафаеля Маріано Гроссі, передаэ 061.
Генеральний директор Гроссі заявив, що він продовжує рішучі зусилля по узгодженню, організації та очолюванню міжнародної місії на чолі з МАГАТЕ для проведення основних заходів з ядерної безпеки, безпеки та гарантій на ЗАЕС, знову наголосивши, що «інші міркування не повинні перешкоджати» цьому.
МАГАТЕ знає про останні повідомлення в ЗМІ, що вказують на погіршення ситуації для українського персоналу на найбільшій Запорізькій АЕС
«Ситуація на цій великій атомній електростанції явно нестерпна. Нам повідомляється, що українські співробітники експлуатують об’єкт у надзвичайно напружених умовах, поки об’єкт знаходиться під контролем російських збройних сил. Останні повідомлення викликають  серйозну тривогу і ще більше поглиблюють мою стурбованість щодо добробуту персоналу», – сказав він.
Генеральний директор зазначив, що сім неодмінних стовпів для забезпечення ядерної безпеки та безпеки в Україні, які він окреслив на початку військового конфлікту, включають один, який зазначає, що персонал АЕС «повинен бути в змозі виконувати свої обов’язки з безпеки та мати можливість рішення без зайвого тиску».
Гроссі підкреслив свій намір якомога швидше провести візит на ЗАЕС з метою перевірки дотримання заходів безпеки на станції. Раніше український "Енергоатом" висловлювався проти такого візиту, вказуючи що станція перебуває під російською окупацією.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: