В Гуляйполі відновили рух транспорту між берегами після того, як ворог зруйнував міст

Суспільство | 18:48, 16.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

В Гуляйполі ворог нещодавно зруйнував авіаударом міст через р. Гайчур, який сполучав дві частини міста. Наразі транспортне сполучення між берегами відновлене.

Про це повідомили в Гуляйпільській міській територіальній громаді.

— Прийнято рішення створити умови для переїзду біля пішохідного містка. Рух води річки Гайчур було збережено, — зазначають в адміністрації міста.

Начальник Гуляйпільської МВА Сергій Ярмак звернувся до ЗОВА і обласна влада забезпечила необхідною технікою та матеріалами для будівництва переїзду.

— З понеділка, 22 квітня, автобуси знову будуть відправлятися з традиційного місця (як до руйнування), — уточнили в громаді.

Як раніше писав 061, на Запорізькому напрямку нацгвардійці здійснили нічну атаку БПЛА по штурмовій групі загарбників.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: