В Енергодарі згадали жертв СНІД

Общество | 07:11, 24.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Щороку Енергодарським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи до Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу, метою яких є привернення уваги жителів міста до цієї проблеми.

IMG_5663
19 травня 2017 року на базі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Знай! Пам’ятай! Живи!». Спеціалісти та волонтери ЦСССДМ розповсюдили серед учнів червону стрічку – один з символів солідарності з людьми, які постраждали від страшної хвороби. Акцією охоплено 300 учнів.

 

IMG_5656

З членами 22 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем проживання були проведені бесіди з теми: «Що ти маєш знати про ВІЛ/СНІД». Фахівці  розповсюджували серед клієнтів інформаційні буклети та акцентували увагу на  необхідності ведення здорового способу життя.

У ході акції енергодарцям повідомили про можливість пройти анонімне обстеження на ВІЛ у мобільній амбулаторії благодійного фонду «Сподівання», яка перебуватиме в Енергодарі 8 червня 2017 року.

Джерело: сайт міської ради

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: