В Енергодарі затверджено Порядок відшкодування «теплих кредитів» для ОСББ і кооперативів

Общество | 15:49, 19.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

    Рішенням виконавчого комітету на черговому засіданні 16 серпня затверджено Порядок відшкодування населенню міста Енергодара частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, з метою впровадження енергоефективних заходів для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів. Відшкодування частини суми кредиту населенню за Програмою здійснюється на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.          

        Відшкодування для ОСББ та ЖБК проводиться у розмірі до 60% суми кредиту, але не більш як 8000 гривень в розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку за одним кредитним договором. Загальна сума відшкодування з урахуванням відшкодування, отриманого з державного бюджету, не повинна перевищувати суму кредиту, залученого для впровадження енергозберігаючих заходів.
    Отримати кредит по програмі можна у АТ «Державний ощадний банк України», (вул.Центральна,4, тел.6-36-62) та ПАТ АБ «Укргазбанк», (вул.Курчатова 31, тел.4-18-81).
Джерело сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: